Współpraca / kariera

Franczyza

Zdajesz sobie sprawę z tego, dlaczego jedne firmy pną się nieustannie w górę, a inne ledwo przędą? Zastanawiałeś się kiedyś, co jest tym być może tajnym aspektem zapewniającym drogę ku sukcesowi? Odpowiedź jest prosta! To ludzie. Mamy jeden świat, a mimo to każdy z nas żyje w nieco innym. Ci, dla których zmienianie rzeczywistości, to nie tylko marzenia i mrzonki godne baśni, pną się ku górze dzień po dniu budując nowy, lepszy świat. Cała reszta codziennie godzi się na to, by zarabiać coś tam, żyć gdzieś tam i być kimś tam. 


Jako Power Partners dajemy klientom pewność rzetelnej obsługi tych aspektów działania firmy, o których mało który przedsiębiorca głębiej myśli. Uwalniamy rynek od nieefektywnych praktyk sprzedaży, marnotrawienia czasu na maglowanie tych samych tematów z wieloma osobami, niewłaściwej obsługi klienta i negatywnego wizerunku ludzi zajmujących się energią. Co więcej, rozumiejąc klientów, chcemy aby nowe standardy rynku energetycznego dla przedsiębiorców trafiały wszędzie, gdzie to możliwe. 


 

 

Chcemy zarażać świat pozytywnymi praktykami! Kreować nowoczesną kulturę zawodu. Nie tego, który pojawia się znikąd, obiecuje wszystko i zapada się jak kamień w wodę z niczym, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego świat dzisiejszego przedsiębiorcy.  

Dlatego stworzyliśmy projekt energetycznego szycia na miarę, abyś był częścią naszego wyjątkowego zespołu! Marka Power Partners to różni ludzie, wiele talentów, niepowtarzalne doświadczenia i głęboka pasja do biznesu opartego na prawdziwych relacjach. Wierzymy, że sukces o wiele efektywniej mnożyć, kiedy można się nim podzielić.


Pomagamy przedsiębiorcom odnaleźć się na rynku energetycznym, dopasować ich rzeczywiste potrzeby do warunków, które często są im narzucane. Dążymy do tego, by Power Partners było najczęściej polecanym partnerem biznesowym w zakresie całego konta energetycznego w Polsce. Jeżeli inspiruje Cię ta wizja, to zapraszamy do współpracy jako franczyzobiorca. 


Napisz na franczyza@powerpartners.pl, aby poznać warunki współpracy oraz pełną ofertę naszego wsparcia. 

Konsultant Biznesowy ds. Konta Energetycznego

Jeżeli cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność, przedsiębiorczość i profesjonalizm, a do tego umiesz słuchać, wyciągać sensowne wnioski i łączyć ze sobą ‘kropki’ to już dawno powinieneś współpracować z nami.

Jeżeli interesuje Cię…

• aktywny udział w rewolucyjnym zmienianiu rynku usług energetycznych w Polsce
• brak górnego limitu zarobków i samostanowienie swojego dobrobytu
• rozwój osobisty w najbardziej rozwojowej gałęzi polskiego rynku
• praca z ludźmi, a nie dla ludzi
• świadomość realnego sensu wykonywanej codziennie pracy
… sprawdź w jakich regionach kraju aktualnie rekrutujemy!

Współpracując z Power Partners poza powyższymi aspektami możesz liczyć na profesjonalne szkolenia i wsparcie na każdym etapie swojej kariery. Działając z nami partycypujesz też w bezustannie rozwijających się strukturach firmy (m.in. rekrutacje wewnętrzne).

Współpraca z nami opiera się na umowie partnerskiej B2B i wynagradzana jest w systemie prowizyjnym. Z naszej strony z pewnością, poza wyżej wymienionymi, wymagać będziemy kryształowej uczciwości i chęci zarabiania na poziomie minimum 15tys. zł miesięcznie.

Jeśli nie chcesz albo nie wierzysz, że można godnie zarabiać bez naginania zasad – nie przysyłaj nam swojego CV. W innym wypadku, po szczegółowe informacje, CV z krótkim, zawartym w treści maila, przekazem zachęcającym nas do siebie prześlij na adres praca@powerpartners.pl. W temacie maila wpisz województwo, w którym chcesz podjąć z nami działanie.

Aktualnie aktywne rekrutacje:

  • Województwo śląskie
  • Województwo lubelskie

Power Partners
ul. Jagiellońska 16/2
40-035 Katowice

Poniedziałek- Piątek
9:00 - 17:00